Cenk Akyol Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuzey ırak harekaı

3 posters

kuzey ırak harekaı Empty kuzey ırak harekaı

Mesaj tarafından Efesli_rapgirl Perş. Şub. 28, 2008 5:30 pm

arkadaşlar bu konudaki düşünceleriniz neler?şahsen ben en cok şehitlere üzülüyorum ama harekatın yapılması iyi oldu bir diğer yandan.........
Efesli_rapgirl
Efesli_rapgirl
ModeratörModeratör

Kadın
Lakap : yasmin

https://cenkakyolfan.yetkin-forum.com/

kuzey ırak harekaı Empty Geri: kuzey ırak harekaı

Mesaj tarafından z3yn3p Perş. Şub. 28, 2008 7:57 pm

harekatın yapılması herşeye ortam oluşturdu , bundan önce hatırlarsanız gündemimiz ''Türban'' konusuydu ki hala gündemimizde büyük yer taşıyor , bu kara harekatı telaşı içinde ''Cumhurbaşkanları Gül''(ben o adamı kendime ''Cumhurbaşkanı olarak görmüyorum) türban yasasını onayladı , ABD savunma bakanı Gates kara harekatının artık bitmesini , yoksa ABDnin Türkiye'den desteğini çekeceğini söyledi , bi taraftan kürtler başkaldırış eylemleri girişimlerinde bulunuyorlar yani Türkiye bi kördüğümün içinde ve bu kördüğüm çözülcek gibi görünmüyor , inşallah ülkemiz için hayırlı şeyler olur ilerleyen zamanlarda
z3yn3p
z3yn3p
YöneticiYönetici

Kadın
Lakap : zepp or zeppLin

Mesaj tarafından Efesli_rapgirl Ptsi Mart 03, 2008 11:33 am

snn fikrine kATILIYORUM zeynep şahsen cok erken bitti bn ce 2-3 ay sonra koyarlar yine biryerlere bomba o zmn görürler.
Efesli_rapgirl
Efesli_rapgirl
ModeratörModeratör

Kadın

Mesaj tarafından z3yn3p Ptsi Mart 03, 2008 7:35 pm

zaten dtp milletvekili ne kadar harekat düzenlerseniz düzenleyin mücadeleden vazgeçmicez gibisinden bişeler demiş.artık öyle bi noktaya geldiki bu gerizekalılar neylerine güvenerek söylüyolarsa bu sözleri töbe ya bişe dicem şimdi.Kurtuluş Savaşı'nda o yürekliliği gösteren , yurdu onca düşmandan temizleyen Türk milleti bazı şeyler değişmiş olsa bile vatanından yine vazgeçmez , varını yoğunu ortaya koyar , kendini feda eder yine vezgeçmez!!!buun o küçük beyinlerine soksun o dingiller Twisted Evil
z3yn3p
z3yn3p
YöneticiYönetici

Kadın

Mesaj tarafından !!blackberyy!! C.tesi Tem. 26, 2008 3:21 pm

Eğer harekat yapılmasaydı verdiğimiz şehit sayısı daha fazla artacak artı bide bu sadistlerin oraya buraya koyupta onca masum insanın ölmeleriine neden olan bombaların sayısı artacaktı..Şu konuyuda belirtiyim Türkiye bu terör konusunun içindeyken nasıl türkiyeyi ikiye bölecek türban konusunu anayasaya koyuyolar...Türkiye ergenekon baş ağrısıylamı uğraşsın yoksa İktidarın kapatma davasıyla mı?Ayrıca ben şunuda anlamıyorum kapatma davasını bundan önce (türban davası olayından önce) meclise sokulan ve teröristlerle anlaşma içinde olduğu idda edilen dtp ye açılmıyorda türkiyenin iktidarına açılıyor...:evil:Neyse derin mevzulara inmeden kesiyimm.Ayrıca yazdıklarınmızada katılıyorumm...

!!blackberyy!!
!!blackberyy!!
Yeni Üye
Yeni Üye

Lakap : Şeker

Mesaj tarafından z3yn3p C.tesi Tem. 26, 2008 9:56 pm

ergenekondanda bişe anlamadım valla ben , kafam allak bullak oldu o konuda
z3yn3p
z3yn3p
YöneticiYönetici

Kadın

Mesaj tarafından !!blackberyy!! C.tesi Tem. 26, 2008 11:20 pm

z3yn3p demiş ki:ergenekondanda bişe anlamadım valla ben , kafam allak bullak oldu o konuda

Haklısın ya gözaltına alınanlar bile ne ile suçlandıklarını bilmiyolarr...Zeynep bilgin vardır ama ben yenede bildiğim kadarıyla söyleyim.Hatırlıyosan bu ergenekon olayında ilk olarak 40 civarında kişi tutuklanmıştı.Bu kişiler patlayıcı madde bulundurmaktan ve devletin gizli işlerine karışmak ve halkı hükümete karşı ayaklandırmak isteyen bir çeşit terörizm.Ama bazı gözaltına alınan şahısların bence bu ergenekonla bi alkası yok.Çünkü onlara karşı ortada kanıtlanmış birşey yok veyada var halk bilmiyo...Bunlarda türkiyeyi bu şekildee ele geçirmek, sömürmek isteyenn zavallılar...
!!blackberyy!!
!!blackberyy!!
Yeni Üye
Yeni Üye

Lakap : Şeker

Mesaj tarafından Efesli_rapgirl Perş. Tem. 31, 2008 9:49 pm

z3yn3p demiş ki:ergenekondanda bişe anlamadım valla ben , kafam allak bullak oldu o konuda

aynen
Efesli_rapgirl
Efesli_rapgirl
ModeratörModeratör

Kadın