Cenk Akyol Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

reenkarnasyon La ıLgıLı bı sorum oLcak??

reenkarnasyon La ıLgıLı bı sorum oLcak?? Empty reenkarnasyon La ıLgıLı bı sorum oLcak??

Mesaj tarafından timberwolvesss Ptsi Eyl. 01, 2008 11:02 pm

boyle bı yazı okudum ben kafamı karıstırdı dogrusu bırazz bu konu hakkında bılgısı olan varsa aydınLatsın benı Lutfenn

Allah Insan ruhunu yaratıktan sonra, ona 12 yardımcı melek tahsis eder. bu meleklerin 6 tanesi +, 6 tanesi -.

Gündüz, gece gibi, erkek dişi gibi zıtlar yani.

İnsan 18 defa dünya yaşam okulunu ziyaret eder, 18 defa dirilir, 9 defa kadın cinsiyetini alır, 9 defa ise erkek cinsiyetini alır. ben bu oluşuma 18 lik yaşam dairesi derim.

Şu anki yaşamımız bir önceki hayatımızda yaptıklarımızın karşılığı. bu günki yaşamımız bir sonraki yaşantımıza hazırlık. etki tepki misali.

18 yaşamıda bitirdikten sonra 19 cnuya sıra geldimi, artık fiziksel bedene sahip olmayacağız.

İşte o zaman, kişin kendisiyle hesaplaşması başlıyacak. şöyleki; arkasına baktığında 18 fiziksel bedenleride hazır bekliyorlar, onlar derlerse Ya Allah'ımız! bu ruh bizlere Dünya yaşantımızda kötülükleri emretti, evrensel yasaları hiççe saydırdı. biz bu kuldan şikayetçiyiz yada memnunuz diyecekler.

Esas Olarak Allah Yaratığı kulu cezalandırmaz, kul kendi yaptıklarıya kendini cezalandırır. bu mahkeme sonucu Ne hak etmişse onu mutlaka alır, İlahi yargıdan geçer not alırsa, Daha yüksek bir bilinç kazanarak evrenimizdeki

başka bucaklarda yaşamını sürdürür.

Yüksek bir bilinci hak etmemiş ve günahları ağır basarsa daha alçak bir bilinç kazanmıştır. yine evrende yaşayacak. yaptıklarının karşılığını mutlaka hakkıyla alacak ama iyi, ama kötü.
timberwolvesss
timberwolvesss
Forum Sakini
Forum Sakini

Kadın
Lakap : missgarnett