Cenk Akyol Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ABD Maçı İçin Geri Sayım Başladı

4 posters

ABD Maçı İçin Geri Sayım Başladı Empty ABD Maçı İçin Geri Sayım Başladı

Mesaj tarafından bsk-bds Çarş. Tem. 30, 2008 7:39 pm

ABD Maçı İçin Geri Sayım Başladı
30.07.2008 18:18

Avrupa Şampiyonası eleme grupları için hazırlıklarını sürdüren 12 Dev Adam’ın ABD Milli Takımı ile yapacağı maç için geri sayım başladı.
ABD Maçı İçin Geri Sayım Başladı Ecblank

td {font-family: Georgia; font-size: 12px }
p {font-family: Georgia; font-size: 12px }

Avrupa Şampiyonası eleme grupları için hazırlıklarını sürdüren 12 Dev Adam’ın ABD Milli Takımı ile yapacağı maç için geri sayım başladı.

2009 yılında düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası’na katılabilmek için eleme grubu maçları oynayacak olan 12 Dev Adam Macau’da çalışmalarını sürdürürken, yarın oynanacak ABD maçı için de geri sayım başladı.

ABD’nin davetlisi olarak 26 Temmuz Cumartesi günü Çin’in özel yönetim bölgesi Macau’ya giden ve çalışmalarını burada sürdüren 12 Dev Adam, yarın TSİ 15:00’de ABD Milli Takım’ı ile ilk hazırlık maçına çıkacak. Karşılaşma NTV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

ABD Maçı İçin Geri Sayım Başladı 0

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel de bu akşam 23:50’de THY’ye ait uçakla Hong Kong’a gidecek. Demirel, Hong Kong’dan da Macau’ya geçerek, Milli Takım kafilesine katılacak.

Millilerimiz, Macau’daki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, sakatlığı nedeniyle kafile ile birlikte Macau’ya gidemeyen milli oyuncu Hidayet Türkoğlu da dün Macau’ya giderek takıma katıldı.

12 Dev Adam’da tüm oyuncular yarın oynanacak olan tarihi ABD maç için hazırlıklarını yaparken, özellikle Türkiye’nin tanıtımı açısından da büyük bir önem taşıyan maça ulusal ve uluslararası yayın organları da büyük ilgi gösteriyor.

Macau’da oynanacak olan hazırlık karşılaşmaları, özellikle ABD ve Litvanya'nın Olimpiyat Oyunları öncesindeki son provası niteliği taşırken, bu anlamda da tüm dünyanın ilgisini çekeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Öte yandan Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş da çalışmalarının çok iyi devam ettiğini ifade ederek, "Macau'daki çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Oyuncularımızın isteği ve hırsı bizleri sevindiriyor. Hidayet de aramıza katıldı. Hidayet antrenmanlarda kendini deneyecek ve kendisini yi hissederse yarınki maçta forma giyecek. Tüm oyuncular ABD maçını bekliyor. Takımda moraller yerinde ve herhangi bir sakatlığın olmaması da bizleri ayrıca sevindiriyor" şeklinde konuştu.

Öte yandan Akkaş, Nacau'da 12 Dev Adam'a yoğun ilgi gösterildiğini de ifade ederek, bu ilgiden tüm oyuncuların çok memnun olduğunu da söyledi.
bsk-bds
bsk-bds
Forum Sakini
Forum Sakini

Kadın

ABD Maçı İçin Geri Sayım Başladı Empty Geri: ABD Maçı İçin Geri Sayım Başladı

Mesaj tarafından özge Çarş. Tem. 30, 2008 8:06 pm

yaşasın ntv yazıyo Very Happy kazanma ümidim pek yok ama inş takım için faydalı bi maç olur
özge
özge
YöneticiYönetici

Kadın

https://www.facebook.com/cenkakyolfanpage

Mesaj tarafından @yşgül35 Çarş. Tem. 30, 2008 10:32 pm

sabırsızlıkla beklediğim bir maç Wink
@yşgül35
@yşgül35
ModeratörModeratör

Mesaj tarafından bsk-bds Perş. Tem. 31, 2008 12:35 am

eet bnmde inşllah çok keyif verici bi maç olur ben güveniyorum milli takımımıza ama bakalım Wink Wink
bsk-bds
bsk-bds
Forum Sakini
Forum Sakini

Kadın

Mesaj tarafından özge Perş. Tem. 31, 2008 1:36 pm

offf offf: Sad keşke ben de izleyebilseydim artık kesin bi bilgiye ulaştım ntvspor yayınlayacakmış Sad biraz önce ntv de altyazı geçti de Sad izleyeceklere ii eğlenceler bnm için de izleyin Very Happy
özge
özge
YöneticiYönetici

Kadın

https://www.facebook.com/cenkakyolfanpage

Mesaj tarafından semen_35 Perş. Tem. 31, 2008 5:00 pm

cnm senn içinde isledim bn çok güseldi tabi baya farkla yenildik ama olsun biz çok ii oynadık zaten onlar aşmış kendini hele cenk çok ii di 22 sayı attı aabd olmasa karşıda dahada atardı o derece iidi wala çok sefindim onun bu haline yaaa ümitlendim yenikten Very Happy Very Happy
semen_35
semen_35
Forum Sakini
Forum Sakini

Kadın

Mesaj tarafından bsk-bds Perş. Tem. 31, 2008 5:08 pm

ewet ya cenk gerçekten çok iidi kendini bulmaya başladı inşallah bu performansını daha da arttırır
bsk-bds
bsk-bds
Forum Sakini
Forum Sakini

Kadın

- Similar topics