Cenk Akyol Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanjeviç beni ödüllendirdi

Tanjeviç beni ödüllendirdi Empty Tanjeviç beni ödüllendirdi

Mesaj tarafından özge C.tesi Ekim 02, 2010 10:32 pm

İtalyan ekibi Air Avellino’dan Efes Pilsen’e dönen Cenk Akyol, Tanjeviç’in kendisini milli takıma alması için, “Şansımı bu kez iyi kullanacağım” dedi

Bir yıllık aradan sonra yeniden Efes Pilsen’e dönen Cenk Akyol, iddialı açıklamalarda bulundu. Ayağının tozuyla Efes Pilsen Tesisleri’ne gelen ve çalışmalara hemen başlayan Cenk SABAH’a yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz sezon İtalya’da çok başarılı maçlar çıkardım. Bu sezon yeniden Efes Pilsen formasını giyeceğim için çok mutluyum” diye konuştu. Daha önce yaptığı hatalardan ders aldığını belirten Cenk, “Benim için o kötü dönemler çok geride kaldı. Basketbolseverlerin bambaşka bir Cenk Akyol izleyecekleri söylemek isterim. Yeni oluşum içindeki Efes Pilsen, Beko Basketbol Ligi, Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı kupalarının en iddialı takımı olacak. Eurolig’de final-four’a kalmak istiyoruz” ifadelerini kullandı. Milli Takım’ın koçu Bogdan Tanjeviç’in, “Cenk Akyol’a bir yıl ceza verdim” şeklindeki sözünü hatırlattığımız Cenk, “Ben dünü değil, bugün yaşıyorum ve planlarımı ona göre yapıyorum. Tanjeviç yeniden milli takıma alarak beni ödüllendirdi. Bu şansı en iyi biçimde kullanarak evimizdeki Dünya Basketbol Şampiyonası’nda takımımıza büyük katkıda bulunmak istiyorum” ifadesini kullandı. Cenk, Fenerbahçe Ülker’e transfer olan Kaya Peker’le ilgili görüşlerini sormamız üzerine ise, “Kaya çok iyi basketbolcu ve süper bir insan. Birlikte oynamak isterdim ama kısmet değilmiş” dedi
özge
özge
YöneticiYönetici

Kadın

https://www.facebook.com/cenkakyolfanpage